Pomáháme budovat WordPress komunitu v české a slovenské kotlině

Proč používáme WordPress pro tvorbu webů

WordPress je celosvětově nejrozšířenější platformou pro tvorbu webových stránek, a to z mnoha dobrých důvodů. Tvůrci oceňují flexibilitu a širokou škálu dostupných řešení, pro klienty je WordPress atraktivní díky své uživatelské přívětivosti a snadné správě obsahu. Důležitou výhodou je také komunita, která neustále pracuje na vylepšování a zabezpečení systému. Při řádné péči je tedy WordPress vždy aktuální a bezpečný.

Komunita WordPress v Brně žije!

Již několik let se aktivně podílíme na budování WordPress komunity v ČR. V Brně každý měsíc spolupořádáme WordPress Meetup, kde se setkávají nadšenci a profesionálové nejen z oblasti webového vývoje, ale i designu a dalších marketingových oborů. Je to skvělá příležitost k učení se novým věcem, a také k navazování kontaktů a nových spoluprací. Můžete si být jisti, že nás na Meetupu potkáte každou první středu v měsíci (to je ta, kdy se po celém Brně rozezní „zkouška sirén“). A samozřejmě budeme rádi, když se za námi přijdete podívat i vy.

V roce 2022 jsme také se významným způsobem podíleli na pořádání brněnské konference WordCamp. Spolu s dalšími pořadateli jsme hostili na 250 návštěvníků z celé České a Slovenské republiky, zaplnili velký přednáškový sál a postarali se o večerní program. I když je akce již delší dobu za námi, stále zůstává posledním WordCampem konaným v rámci České a Slovenské republiky.

Tolik k tomu, že webařina nemusí být nudná a pouze o dlouhém sezení za počítačem 🙂 .